A Tompa Miklós Társulat májusi játékrendje

A Tompa Miklós Társulat májusi játékrendje

Május 7., hétfő 19.00 óra

MUNDRUC / rendező-koreográfus: Könczei Árpád / táncszínházi produkció / Nagyterem

A sepsiszentgyörgyi Háromszék Táncegyüttes  vendégelőadása

Bernády György mecénásbérlet

 

BEMUTATÓ

Május 11., péntek 19.30 óra

LE MISANTHROPE – AZ ÚJ EMBERGYŰLÖLŐ / komédia / rendező: Bodolay / Kisterem ⑭

Bernády György mecénásbérlet

Május 12., szombat 19.30 óra

Pozsgai Zsolt: LISELOTTE ÉS A MÁJUS / tragikomédia / rendező: Harsányi Zsolt / Kisterem ⑫

Az előadás időtartama 1 óra 30 perc (szünet nélkül)

Május 13., vasárnap 19.00 óra

10-TH INTERNATIONAL YOUTH JAZZ COMPETITION &FESTIVAL / Budapest Jazz Orchestra (hu); George Enescu U. Big Band Iași (ro) / Nagyterem

Bernády György mecénásbérlet

Május 14., hétfő 19.30 óra

LE MISANTHROPE – AZ ÚJ EMBERGYŰLÖLŐ / komédia / rendező: Bodolay / Kisterem ⑭

Május 15., kedd 19.00 óra

William Shakespeare: MACBETH / tragédia / rendező: Keresztes Attila / Nagytermi stúdiótér ⑱

Az előadás időtartama: 1 óra 45 perc (szünet nélkül)

Május 16, szerda 19.00 óra

William Golding – Nigel Williams: A LEGYEK URA / túlélőjáték | ifjúsági előadás / rendező: Vidovszky György / Nagyterem ⑫

Május 17, csütörtök 19.00 óra

William Golding – Nigel Williams: A LEGYEK URA / túlélőjáték | ifjúsági előadás / rendező: Vidovszky György / Nagyterem ⑫

Delly Ferenc nyugdíjasbérlet

BEMUTATÓ

Május 18., péntek 19.00 óra

Karácsony Benő – Kincses Elemár: PJOTRUSKA / színpadi játék / rendező: Kincses Elemér / Underground Terem ⑫

Bernády György mecénásbérlet

Május 19., szombat 17.00 óra

A LÉLEK MEZTELEN LAZASÁGA / monodráma / rendező: Beczási Áron / Underground Terem ⑫

Május 19, szombat 19.00 óra

William Golding – Nigel Williams: A LEGYEK URA / túlélőjáték | ifjúsági előadás / rendező: Vidovszky György / Nagyterem ⑫

Május 20, vasárnap 11.00 óra

William Golding – Nigel Williams: A LEGYEK URA / túlélőjáték | ifjúsági előadás / rendező: Vidovszky György / Nagyterem ⑫

Május 21., hétfő 19.30 óra

Bartis Attila: A NYUGALOM/ színmű /   rendező: Radu Afrim / Kisterem ⑱

Az előadás időtartama: 2 óra 45 perc

Május 23., szerda 19.00 óra

Karácsony Benő – Kincses Elemár: PJOTRUSKA / színpadi játék / rendező: Kincses Elemér / Underground Terem ⑫

Május 24., csütörtök 19.00 óra

Henrik Ibsen: HEDDA GABLER / dráma / rendező: Keresztes Attila / Nagytermi stúdiótér ⑯

Az előadás időtartama 1 óra 50 perc (szünet nélkül)

Május 26., szombat 19.00 óra

Anton Pavlovics Csehov: SIRÁLY / rendező: Keresztes Attila / színjáték / Nagytermi stúdiótér ⑭

Az előadás időtartama: 2 óra 40 perc (1 szünettel)

Május 27., vasárnap 19.30 óra

Ivan Viripajev: RÉSZEGEK / színmű / rendező: Radu Afrim / Kisterem ⑱

Az előadás időtartama 3 óra 15 perc (1 szünettel)

Május 28., hétfő 19.30 óra

Ivan Viripajev: RÉSZEGEK / színmű / rendező: Radu Afrim / Kisterem ⑱

Az előadás időtartama 3 óra 15 perc (1 szünettel)

Május 29., kedd 19.00 óra

Somogyi Gyula – Eisemann Mihály – Zágon István FEKETE PÉTER / operett / rendező: Keresztes Attila / Nagyterem

Az előadás időtartama: 2 óra 50 perc (2 szünettel)

Május 30., szerda 19.00 óra

Somogyi Gyula – Eisemann Mihály – Zágon István FEKETE PÉTER / operett / rendező: Keresztes Attila / Nagyterem

Az előadás időtartama: 2 óra 50 perc (2 szünettel)

Május 31., csütörtök 19.30 óra

Timur Vermes: NÉZD, KI VAN ITT! / szatíra / rendező: Theodor Cristian Popescu / Kisterem ⑭

Az előadás időtartama 2 óra (szünet nélkül)

Jegyek és bérletek válthatók a Színház Kultúrpalotában működő jegyirodájában (kedd-péntek 12.00-17.30 óra között, tel. 0372 951 251) és a Színházban működő jegypénztárban (kedd-péntek 9.00-15.00 óra között és előadás előtt egy órával, tel. 0365 806 865), valamint online, a www.biletmaster.ro honlapon.

Jegyfoglalás kizárólag a pénztárainkban lehetséges. Megkérjük nézőinket, hogy lefoglalt jegyeiket legkésőbb 30 perccel előadás előtt váltsák ki. Ellenkező esetben a foglalások törlődnek és a felszabadult jegyeket kiárusítjuk.

A Színház fenntartja a műsorváltoztatás jogát!

Korhatár ⑫⑭⑯⑱