A Szigligeti Színház októberi műsorrendje

A Szigligeti Színház októberi műsorrendje

október 2., csütörtök 18:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyterem

 

október 3., péntek 13:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyterem

 

október 5., vasárnap 17:00

EDITH PIAF ET AGNES

Gajai Ágnes egyéni előadása

Helyszín: Árkádia Bábszínház, stúdióterem

 

október 10., péntek 19:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Szigligeti Ede-bérlet

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

október 11., szombat 17:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Papp Magda-bérlet

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

október 12., vasárnap 19:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Halasi Gyula-bérlet

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

október 13., hétfő 11:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Tabéry Géza-bérlet

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyterem

 

október 14., kedd 11:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Tabéry Géza-bérlet

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyterem

 

október 17., péntek 11:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Az Erdélyi Hivatásos Táncegyüttesek Találkozója keretében

Helyszín: Csíkszereda

 

október 18., szombat 17:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Tanay Emil-bérlet

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

 

október 19., vasárnap 17:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Bessenyei György-bérlet

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

október 23., csütörtök 19:00

EDITH PIAF ET AGNES

Gajai Ágnes egyéni előadása

Helyszín: Árkádia Bábszínház, stúdióterem

 

október 26., vasárnap 19:00

Molnár Ferenc

LILIOM

külvárosi legenda

Rendező: Szikora János

Csíkszereda, Interetnikai Színházi Fesztivál

 

október 28., kedd 19:00

KÁRPÁT-MEDENCEI MAGYAROK ZENÉJE

koncert

Szigligeti Színház, nagyterem

október 30., csütörtök 11:00

POMÁDÉ KIRÁLY ÚJ RUHÁJA

mese táncban

Rendező-koreográfus: Dimény Levente

A Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyterem