A Szigligeti Színház márciusi játékrendje

A Szigligeti Színház márciusi játékrendje

Március 2., péntek, 18:00, Margitta | Vineri, 2 martie, ora 18, Marghita

Buborékok | Baloane de săpun

r.: Novák Eszter

 

Március 2., péntek, 19:00, Nagyszalonta

Hídavatás

BEMUTATÓ

 

Március 3., szombat, 11:00, Árkádia Színpad

A boldog herceg

BEMUTATÓ

r.: Vadas László

 

Március 3., szombat, 17:00, Szigligeti Színház Nagyterem | Sâmbătă, 3 martie, ora 17, Sala Mare

Vesztegzár a Grand Hotelben | Carantină în Grand Hotel

r.: Porogi Dorka

Tanay-bérlet

 

Március 4., vasárnap, 19:00, Szigligeti Stúdió | Duminică, 4 martie, ora 19, Studioul Szigligeti

Bányavirág | Floare de mină

r.: Hunyadi István

Jótékonysági előadás | Campania UNITER „Artiști pentru artiști”

 

Március 6., kedd, 10:00 és 12.30, Kisvárda

Bányavirág

r.: Hunyadi István

 

Március 7., szerda, 16:00 és 20:00, Szigligeti Színház Nagyterem | Miercuri, 7 martie, ora 16, 20, Sala Mare

Vesztegzár a Grand Hotelben | Carantină în Grand Hotel

r.: Porogi Dorka

Nőnapi előadás | Spectacol de Ziua Femeii

 

Március 8., csütörtök, 17:00, Szigligeti Stúdió | Joi, 8 martie, ora 17, Studioul Szigligeti

Kapufa és öngól | Bară și autogol

r.: Tasnádi-Sáhy Péter

 

 

 

Március 10., szombat, 19:00, Szigligeti Stúdió | Sâmbătă, 10 martie, ora 19, Studioul Szigligeti

Tangó | Tango

r.: Harsányi Sulyom László

 

Március 11., vasárnap, 11:00, Árkádia Színpad

Szegény Dzsoni és Árnika

r.: Csató Kata

 

Március 11., vasárnap, 17:00, Szigligeti Stúdió | Duminică, 11 martie, ora 17, Studioul Szigligeti

Hol van az a nyár? | A fost odată o prima-donă

r.: Schlanger András

 

Március 12., hétfő, 11:00, Margitta

Az égig érő fa

r.: Lélek Sándor Tibor

 

Március 14., szerda, 19:00, József Attila Színház, Budapest

A mizantróp

r.: Novák Eszter

 

Március 15., csütörtök, 19:00, Szatmárnémeti Északi Színház

Honnan és hová?

r.: Novák Eszter

 

Március 16., péntek, 19:00, Szigligeti Színház Nagyterem | Vineri, 16 martie, ora 19, Sala Mare

Charlie nénje | Mătușa lui Charlie

r.: Bessenyei István

Szigligeti A-bérletek | Abonamente Szigligeti A

A Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulatának vendégjátékac Spectacolul Trupei Harag György Satu Mare

 

Március 17., szombat, 17:00, Szigligeti Színház, Nagyterem  | Sâmbătă, 17 martie, ora 17, Sala Mare

Csókos asszony  | Pupăcioasa

r.: Bessenyei István

Papp Magda-bérlet  | Abonamente Papp Magda

A Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulatának vendégjátéka | Spectacolul Trupei Harag György Satu Mare

 

Március 17., szombat, 18:00, Nagyszalonta

Tangó

r.: Harsányi Sulyom László

 

Március 18., vasárnap, 11:00, Árkádia Színpad

Kezeslábas

r.: Bartal Kiss Rita

 

Március 18., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház, Nagyterem  | Duminică, 18 martie, ora 19, Sala Mare

Csókos asszony  | Pupăcioasa

Halasi Gyula-bérlet  | Abonamente Halasi Gyula

A Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulatának vendégjátéka  | Spectacolul Trupei Harag György Satu Mare

 

Március 18., vasárnap, 18:00, Nagyszalonta

Tangó

 

Március 28., szerda, 17:00, Szigligeti Stúdió

Leánder és Lenszirom

r.: Tóth Tünde

r.: Harsányi Sulyom László

 

A HOLNAPUTÁN FESZTIVÁL PROGRAMJA | PROGRAMUL FESTIVALULUI POIMÂINE

 

Március 20., kedd, 17:00, Szigligeti Színház Nagyterem | Marți, 20 martie, ora 17, Sala Mare

SENKI MADARA  | PASĂREA NIMĂNUI

táncelőadás  | spectacol de teatru-dans

r.: Tóth Tünde

Szigligeti Színház Nagyvárad  | Teatrul Szigligeti Oradea

 

Március 20., kedd, 20:00, Szigligeti Stúdió  | Marți, 20 martie, ora 20, Studioul Szigligeti

KAPUFA ÉS ÖNGÓL  | BARĂ ȘI AUTOGOL (RO)

r.: Tasnádi-Sáhy Péter

Szigligeti Színház Nagyvárad  | Teatrul Szigligeti Oradea

 

Március 21., szerda, 17:00, Nagyszínpadi Stúdió  | Miercuri, 21 martie, ora 17, Sala Mare (format studio)

AUGUSZTUS | AUGUST

nonverbális előadás | spectacol nonverbal

r.: Balázs Zsoltán

Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem | Universitatea de Arte Târgu-Mureș

 

Március 21., szerda, 19:00, Szigligeti Stúdió  | Miercuri, 21 martie, ora 19, Studioul Szigligeti

LIGET

r.: Botos Bálint

Váróterem Projekt | Waitingroom Project

 

Március 21., szerda, 21:00, Nagyszínpadi stúdió  | Miercuri, 21 martie, ora 21, Sala Mare (format studio)

OTTHON | ACASĂ

mozgásszínházi előadás | spectacol de teatru-dans

r.: Györfi Csaba

Duna Táncműhely | Atelierul de Dans Duna

 

Március 22., csütörtök, 12:00  (szervezett előadás) | Joi, 22 martie, ora 12 (spectacol organizat)

BÁNK BÁN? JELEN!

osztálytermi előadás | spectacol de teatru în școală

r.: Visky Andrej

Váróterem Projekt, Kolozsvár  | Waitingroom Project, Cluj Napoca

 

Március 22., csütörtök, 17:00, Szigligeti Stúdió  | Joi, 22 martie, ora 17, Studioul Szigligeti

BÁNK BÁN MISSZIÓ

osztálytermi előadás | spectacol de teatru în școală

r.: Vidnyánszky Attila

Kaposvári Egyetem  | Universitatea din Kaposvár

 

Március 22., csütörtök, 19:00, Árkádia Színpad  | Joi, 22 martie, ora 19, Sala Arcadia

A TAVASZ ÉBREDÉSE  | DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII (RO)

r.: Horváth Anna

Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház  | Teatrul Maghiar de Stat Csiky Gergely Timișoara

 

Március 23., péntek, 17:00, Szakszervezetek Művelődési Háza (színpadi stúdió) | Vineri, 23 martie, ora 17:00, Casa de Cultură a Sindicatelor (format studio)

LEONCE ÉS LÉNA

r.: Kovács D. Dániel

Vörösmarty Színház, Székesfehérvár  | Teatrul Vörösmarty, Székesfehérvár

 

Március 23., péntek, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem | Vineri, 23 martie, ora 19, Sala Mare

CHIOGGIAI CSETEPATÉ | GÂLCEVILE DIN CHIOGGIA (RO)

r.: Sardar Tagirovsky

Tamási Áron Színház, Sepsiszentgyörgy | Teatrul Tamási Áron Sfântu Gheorghe

 

Március 24., szombat, 17:00, Szigligeti Stúdió | Sâmbătă, 24 martie, ora 17, Studioul Szigligeti

AHOGY TETSZIK

r.: Keresztes Attila

BBTE Kolozsvár, Színház és Televízió Kar | UBB Cluj, Facultatea de Teatru și Televiziune

 

Március 24., szombat, 19:00, Árkádia Színpad | Sâmbătă, 24 martie, ora 19, Sala Arcadia

AHOGY TETSZIK

r.: ifj. Vidnyánszky Attila

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest | Academia de Teatru și Film, Budapesta

 

Március 25., vasárnap, 17:00, Szigligeti Stúdió | Duminică, 25 martie, ora 17, Studioul Szigligeti

RÓMEÓ ÉS JÚLIA

r.: Keresztes Attila

BBTE Kolozsvár, Színház és Televízió Kar | UBB Cluj, Facultatea de Teatru și Televiziune

 

Március 25., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem | Duminica, 25 martie, ora 19, Sala Mare

NÓRA – KARÁCSONY HELMERÉKNÉL | NORA – CRĂCIUN ÎN FAMILIA HELMER (EN)

r.: Székely Kriszta

Katona József Színház, Budapest | Teatrul Katona József, Budapesta