A Szigligeti Színház májusi műsorrendje

A Szigligeti Színház májusi műsorrendje

május 2., szombat 17:00

BETYÁRVILÁG

tánc a mindenkori Rózsa Sándorról

Rendező-koreográfus: László Csaba

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

a Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Papp Magda bérlet (B)

 

május 3., vasárnap 19:00

PILLANGÓ

szerelmi idill

Rendező-koreográfus: Horváth Csaba

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

A székesfehérvári Vörösmarty Színház vendégelőadása

Bessenyei György bérlet

 

május 6., szerda 19:00

Tasnádi-Sáhy Péter

F. E.-VALLOMÁSOK

Firtos Edit egyéni előadása

Rendező: Tasnádi-Sáhy Péter

Helyszín: Árkádia Bábszínház, öltöző

Szabadelőadás

 

május 8., péntek 19:00

Parti Nagy Lajos-Darvas Ferenc

IBUSÁR

zenés-táncos huszerett

BEMUTATÓ

Rendező: Szabó K. István

Helyszín: Szigligeti Stúdió

Szigligeti Ede bérlet (B)

 

május 9., szombat 17:00

SZÉKELY CSABA SZERZŐI EST

Vendégelőadás

Helyszín: Szigligeti Stúdió

A Festum Varadinum rendezvénysorozat keretében

 

május 10., vasárnap 19:00

BETYÁRVILÁG

tánc a mindenkori Rózsa Sándorról

Rendező-koreográfus: László Csaba

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

a Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Halasi Gyula bérlet

A Festum Varadinum rendezvénysorozat záróünnepsége

 

május 11., hétfő 11:00

FEHÉRLÓFIA

A Maros Művészegyüttes vendégelőadása

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

május 11., hétfő 13:00

SZEM LÁTTA, SZÍV SZERETTE

A Maros Művészegyüttes vendégelőadása

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

 

május 13., szerda 19:00

Tadeusz Slobodzianek

A MI OSZTÁLYUNK

Rendező: Anca Bradu

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

Ady Endre bérlet

 

május 14., csütörtök 17:00

Tadeusz Slobodzianek

A MI OSZTÁLYUNK

Rendező: Anca Bradu

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

Juhász Gyula bérlet

 

május 15., péntek 19:00

Parti Nagy Lajos-Darvas Ferenc

IBUSÁR

zenés-táncos huszerett

Rendező: Szabó K. István

Helyszín: Szigligeti Stúdió

Szabadelőadás

 

május 16., szombat 17:00

BETYÁRVILÁG

tánc a mindenkori Rózsa Sándorról

Rendező-koreográfus: László Csaba

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

a Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Tanay Emil bérlet

 

május 17., vasárnap 17:00

BETYÁRVILÁG

tánc a mindenkori Rózsa Sándorról

Rendező-koreográfus: László Csaba

Helyszín: Szigligeti Színház, nagyterem

a Nagyvárad Táncegyüttes előadása

Bessenyei György bérlet (B)

 

 

május 17., vasárnap 19:00

TOP DOGS

a Babeș – Bolyai Tudományegyetem színművészet szakos harmadéves diákjainak vendégelőadása

Helyszín: Szigligeti Stúdió

 

május 23., szombat 17:00

Parti Nagy Lajos-Darvas Ferenc

IBUSÁR

zenés-táncos huszerett

Rendező: Szabó K. István

Helyszín: Szigligeti Stúdió

Papp Magda bérlet (A)

 

május 27., szerda 19:00

Tasnádi-Sáhy Péter

F. E.-VALLOMÁSOK

Firtos Edit egyéni előadása

Rendező: Tasnádi-Sáhy Péter

Helyszín: Árkádia Bábszínház, öltöző

Szabadelőadás

 

május 28., csütörtök 19:00

A HETEDIK LÉPCSŐFOK

Hrabali-mesék

Rendező: Balogh Attila

Helyszín: Árkádia Bábszínház, nagyszínpad

Szervezett előadás

 

május 29., péntek 17:00

DARABOLÓ MARATON

Felolvasószínházi sorozat

Helyszín: Szigligeti Stúdió

 

május 30., szombat 17:00

Parti Nagy Lajos-Darvas Ferenc

IBUSÁR

zenés-táncos huszerett

Rendező: Szabó K. István

Helyszín: Szigligeti Stúdió

Papp Magda bérlet (A)

 

május 31., vasárnap 17:00

Parti Nagy Lajos-Darvas Ferenc

IBUSÁR

zenés-táncos huszerett

Rendező: Szabó K. István

Helyszín: Szigligeti Stúdió

Bessenyei György bérlet (A)