A SZATMÁRNÉMETI ÉSZAKI SZÍNHÁZ HARAG GYÖRGY TÁRSULATÁNAK  MÁRCIUSI MŰSORTERVE

A SZATMÁRNÉMETI ÉSZAKI SZÍNHÁZ HARAG GYÖRGY TÁRSULATÁNAK MÁRCIUSI MŰSORTERVE

6-án, pénteken 19:00 órakor – Én és a kisöcsém- Városi Művelődési Központ, Mátészalka, felnőtt bérlet

7-én, szombaton 10:00 órakor – Az elveszett levél – Arany János bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

19:00 órakor – Az elveszett levél – Diószeghy Iván bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

13-án, péntek 10:00 órakor – Ludas Matyi Szatmárban – bérletben szereplő választott előadás – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

17-én, kedden 18:00 órakor – Ludas Matyi Szatmárban – Városi Színház, Nagybánya, nagyterem, Németh László bérlet

19-én, csütörtökön 19:00 órakor – Rokonok – A Művelődés Háza és Könyvtára, Sárospatak

20-án, pénteken 19:00 órakor – Rokonok – jótékonysági előadás – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

21-én, szombaton 10:00 órakor – Ciróka – babaszínház – bemutató – Szatmárnémeti Északi Színház, Ács Alajos Játékszín – bérletszünetes előadás a Bábszínházi Világnap alkalmából

13:30 órakor – Bárány Boldizsár – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – kisterem – bérletszünetes előadás a Bábszínházi Világnap alkalmából

17:00 órakor – Cseresznyevirág – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – kisterem – bérletszünetes előadás a Bábszínházi Világnap alkalmából

18:00 órakor – Ludas Matyi Szatmárban – Városi Művelődési Központ, Tasnád, Nóti Károly bérlet

22-én, vasárnap 19:00 órakor – Az elveszett levél – Szilágyi Domokos bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

18:00 órakor – Jazzkoncert – Szatmárnémeti Északi Színház, Ács Alajos Játékszín

26-án, csütörtökön 18:00 órakor – „Függök ezen a zord élet-párkányon (Ady-est Bogdán Zsolttal) – Szatmárnémeti Északi Színház, Ács Alajos Játékszín

27-én, pénteken 10:00 órakor – A szeretet malma – bemutató – Benedek Elek bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

19:00 órakor – Az elveszett levél – Dsida Jenő bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

28-án, szombaton 10:00 órakor – Az elveszett levél – Szigligeti Ede bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

19:00 órakor – Az elveszett levél – Török István bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem

29-én, vasárnap 16:00 órakor – Az elveszett levél – Gellért Sándor bérlet – Szakszervezetek Művelődési Háza, Szatmárnémeti – nagyterem