A SZATMÁRNÉMETI ÉSZAKI SZÍNHÁZ HARAG GYÖRGY TÁRSULATÁNAK ÁPRILISI MŰSORTERVE

A SZATMÁRNÉMETI ÉSZAKI SZÍNHÁZ HARAG GYÖRGY TÁRSULATÁNAK ÁPRILISI MŰSORTERVE

3–án, csütörtökön 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

4–én, pénteken 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

12 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

5–én, szombaton 19 órakor – Fekete Péter – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Török István bérlet

6–án, vasárnap 15 órakor – Abigél – a budapesti Bánfalvy Stúdió vendégjátéka – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – bérletszünet

19 órakor – Abigél – a budapesti Bánfalvy Stúdió vendégjátéka – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – bérletszünet

7–én, hétfőn 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió – Szatmári Kultúrkaraván

18 órakor – Himnusz – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió – Szatmári Kultúrkaraván

8–án, kedden 12 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió – Nagykároly – Szatmári Kultúrkaraván

18 órakor – Himnusz – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió – Nagykároly – Szatmári Kultúrkaraván

10–én, csütörtökön 9 órakor – A három szabólegények – a Szegedi Miniszínház vendégjátéka Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – bérletszünet

10:30 órakor – A három szabólegények – a Szegedi Miniszínház vendégjátéka Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – bérletszünet

12 órakor – A három szabólegények – a Szegedi Miniszínház vendégjátéka Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – bérletszünet

18 órakor – „Függök ezen a zord élet-párkányon…” – Bogdán Zsolt Ady-estje – ünnepi bemutató-előadás a költészet napjára – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió – bérletszünet

11–én, pénteken 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

12 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

15–én, kedden 18 órakor – Rokonok – Nagybánya, Városi Színház, nagyterem – Németh László bérlet

24–én, csütörtökön 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

12 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

25–én, pénteken 10 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

12 órakor – Mesék a nyúlról és a rókáról – Szatmárnémeti Északi Színház Ács Alajos Stúdió

19 órakor – A nép ellensége – bemutató – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Ady Endre bemutatóbérlet

27–én, vasárnap 10 órakor – Állati jó dalfesztivál – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Móra Ferenc bérlet

19 órakor – A nép ellensége – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Szilágyi Domokos bérlet

 

A színház a műsorváltoztatás jogát fenntartja!