A Harag György Társulat márciusi műsorrendje

A Harag György Társulat márciusi műsorrendje

2-án, szerdán, 10:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Bóbita Bábszínház, Pécs

20:00 órakor – „FÜGGÖK EZEN A ZORD ÉLET-PÁRKÁNYON…”- Bogdán Zsolt Ady-estje – Kolozsvári Állami Magyar Színház, új stúdióterem

3-án, csütörtökön, 10:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Bóbita Bábszínház, Pécs

4-én, pénteken, 10:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Bóbita Bábszínház, Pécs

5-én, szombaton, 16:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Bóbita Bábszínház, Pécs

19:00 órakor – TÓTÉK – bemutató – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Ady Endre-bemutatóbérlet

6-án, vasárnap, 11:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Bábszíntér, Kaposvár

19:00 órakor – TÓTÉK – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Szilágyi Domokos-bérlet

7-én, hétfőn, 10:30 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Családi Matiné, Balatonboglár

12:00 órakor – BÁRÁNY BOLDIZSÁR – Családi Matiné, Balatonboglár

9-én, szerdán, 10:00 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház, Mátészalka

14:00 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház, Mátészalka

10-én, csütörtökön, 10:00 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház, Mátészalka

14:00 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház, Mátészalka

19:30 órakor – „Nyílt sebe vagyok a szíven szúrt világnak… – Dsida-est – Pesti Vigadó, Sinkovits Imre Kamaraterem

11-én, pénteken, 09:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

11:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

19:00 órakor – JÖVŐRE, VELED, UGYANITT – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem – bérletszünet

12-én, szombaton, 19:00 órakor – KÉT ÖSSZEILLŐ EMBER – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem – bérletszünet

13-án, vasárnap, 09:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

11:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

18:00 órakor – RONCSDERBY – Szatmárnémeti Északi Színház, Ács Alajos Játékszín – bérletszünet

15-én, kedden, 09:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

11:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

16-án, szerdán, 09:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

11:30 órakor – SZEMENSZEDETT MESE – Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

18:00 órakor – TÓTÉK – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Harag György-bérlet

20-án, vasárnap, 19:00 órakor – HELLÓ, DOKTOR MENGELE! – Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem, színpadi nézőtér

22-én, kedden, 16:30 órakor – HELLÓ, DOKTOR MENGELE! – DESZKA Fesztivál, Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen, nagyterem, színpadi nézőtér

24-én, csütörtökön, 18:00 órakor – CSELÉDEK – bemutató – Szatmárnémeti Északi Színház, Ács Alajos Játékszín – bérletszünet

29-én, kedden, 18:00 órakor – TÓTÉK – Városi Színház, Nagybánya, nagyterem – Németh László-bérlet

30-án, szerdán, 17:00 órakor – TÓTÉK – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – Kölcsey Ferenc-bérlet

31-én, csütörtökön, 18:00 órakor – NYOLC NŐ – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem – a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka – Harag György-bérlet

19:00 órakor – A SÁTÁN FATTYA – Tarpai Viktória előadása, közreműködik Zanotta Veronika, Beregszász – szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem

 

A színház a műsorváltoztatás jogát fenntartja!