A Csíki Játékszín májusi játékrendje

A Csíki Játékszín májusi játékrendje

HÁROM ARANY HAJSZÁL (mesejáték)

május 5. kedd                   11 óra   bemutató előadás, Csipike bérlet

május 5. kedd                   12.30     Nagy Imre (zöld színű) bérlet

május 6. szerda                               10.30     Móka bérlet

május 6. szerda                               12.30     Nagy Imre (sárga színű) bérlet

május 7. csütörtök          10 óra   Székelyudvarhely

május 7. csütörtök          12 óra   Székelyudvarhely

május 8. péntek              10 óra   Székelyudvarhely

május 8. péntek              12 óra   Székelyudvarhely

május 11. hétfő                               10 óra   Székelyudvarhely

május 11. hétfő                               13 óra   Székelyudvarhely

május 12. kedd                10 óra   Székelyudvarhely

május 12. kedd                12 óra   Székelyudvarhely

május 13. szerda             10 óra   Székelyudvarhely

május 13. szerda             12 óra   Székelyudvarhely

május 21. csütörtök       11.30     Babszem Jankó bérlet, Csíkkarcfalva

május 21. csütörtök       13.30     Babszem Jankó bérlet, Csíkkarcfalva

május 28. csütörtök       12.30     Micimackó bérlet

május 28. csütörtök       14.30     Nyilas Misi bérlet

Kosztolányi Dezső: ÉDES ANNA (regény a színpadon)

május 9. szombat            19 óra   Cseres Tibor bérlet, Gyergyóremete

május 15. péntek            19 óra   Thália Színház, Budapest

 

Tersánszky Józsi Jenő: KAKUK MARCI (bohóság)

május   18. hétfő            17 óra   Romeo és Júlia bérlet

május   19. kedd             17 óra   Csongor és Tünde bérlet

május   20. szerda          17 óra   Arlechino bérlet

május   22. péntek         19 óra   Hamlet  bérlet

Huszka Jenő – Szilágyi László: MÁRIA FŐHADNAGY (operett)

május  24. vasárnap       19 óra   bérletszünet

VENDÉGEK

N.V. Gogol: AZ ŐRÜLT NAPLÓJA – a székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház vendégjátéka

május  13. szerda            19 óra   Hunyadi László Kamaraterem

Urs Widmer: TOP DOGS – kolozsvári Babeș – Bolyai Tudományegyetem Színművészet szak III. éves hallgatóinak vizsgaelőadása  

május 21. csütörtök       19 óra   Hunyadi László Kamaraterem

3. LURKÓ FESZTIVÁL, Gyermek – és Ifjúsági Színházi Találkozó

május 26 – 31.