A Csíki Játékszín május havi műsora

A Csíki Játékszín május havi műsora

Oleg Presznyakov – Vlagyimir Presznyakov: ÖZÖNVÍZ ELŐTT (Hunyadi László Kamaraterem)

május  2. péntek, 19 óra

 

Müller Péter: A VIHAR KAPUJÁBAN (bűnügyi dráma)

május 4. vasárnap, 19 óra – Liliomfi bérlet

május 6. kedd, 17 óra – Csongor és Tünde bérlet

május 7. szerda, 17 óra – Arlechino bérlet

május 8. csütörtök, 17 óra –Romeo és Júlia bérlet

 

Neil Simon: A NAPSUGÁR FIÚK (vígjáték)

május   14. szerda, 19 óra – Don Juan bérlet

május   15. csütörtök, 19 óra – Antigoné bérlet

május   16. péntek, 20 óra – Székaszó bérlet, Csíkkarcfalva

május   18. vasárnap, 19 óra – Nyárádszereda

május   22. csütörtök, 19 óra – Tiborc bérlet

május   23. péntek, 19 óra – Hamlet bérlet

május   24. szombat, 19 óra – Cseres Tibor bérlet, Gyergyóremete

május   25. vasárnap, 20 óra – Kőrösi Csoma Sándor bérlet, Gyergyóditró

május   31. szombat, 20 óra – Nagyhagymás bérlet, Balánbánya

 

Ny. V. Gogol: A REVIZOR (komédia két részben)

május 10. szombat, 19 óra – Budapest, Thália Színház

 

Ábrahám Pál – Földes Imre – Harmath Imre: VIKTÓRIA (operett két részben)

május 13. kedd, 18 óra – Sganarelle bérlet és János vitéz bérlet

 

Kodály Zoltán – Paulini János – Harsányi Zsolt: HÁRY JÁNOS

(daljáték a Csíki Játékszín és a Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes koprodukciójában)

május 20. kedd, 19 óra – Brassó

 

Budaházi Attila: RÓZSA ÉS IBOLYA (mesejáték)

május  30. péntek, 11 óra – Hamupipőke bérlet

május  30. péntek, 12.30 – Kis herceg bérlet

 

VENDÉGEK

május 10. szombat, 17 óra – MEGÖLTEM AZ ANYÁMAT – az egri Gárdonyi Géza Színház produkciója (Hunyadi László Kamaraterem)

május 10. szombat, 19 óra – ANNUSKA – az egri Gárdonyi Géza Színház produkciója

május 20. kedd, 19 óra – LOLA BLAU – Bartha Boróka produkciója (Hunyadi László Kamaraterem)

május 21. szerda, 19 óra – LOLA BLAU – Bartha Boróka produkciója (Hunyadi László Kamaraterem)

 

 május 25 – 30. LURKÓ FESZTIVÁL, Gyermek – és Ifjúsági Színházi Találkozó második kiadása