A Csíki Játékszín 2014 október havi műsora

A Csíki Játékszín 2014 október havi műsora

Kosztolányi Dezső: ÉDES ANNA (regény a színpadon)

október               3. péntek           19 óra   bemutató előadás, Bánk bán bérlet

október               5. vasárnap       19 óra   Prospero bérlet

október               10. péntek         19 óra   Hamlet bérlet

október                28. kedd            17 óra   Csongor és Tünde bérlet

október               29. szerda          17 óra   Arlechino bérlet

október               30.csütörtök     17 óra   Romeo és Júlia bérlet

 

Neil Simon: A NAPSUGÁR FIÚK (vígjáték)

október               12. vasárnap     19 óra   bérletszünet

október               14. kedd             19 óra   Gyergyószentmiklóson

 

VENDÉGEK

HAGYATÉKOK   (a Bekecs Néptáncegyüttes előadása)

október                7. kedd,             19 óra

 

Eugène Ionesco: A LECKE            (az András Lóránt Társulat előadása)

október                8. szerda,          19 óra   Hunyadi László Kamaraterem

 

 

INTERETNIKAI SZÍNHÁZI FESZTIVÁL – VII. KIADÁS, CSÍKSZEREDA

október 21. kedd

16.30 SZÍNHÁZI KIRÁNDULÁS: autóbuszok indulnak a Csíki Játékszín melletti parkolóból.

Szophoklész: OIDIPUSZ (a Tomcsa Sándor Színház előadása 18 órakor Székelyudvarhelyen)

18 óra nagyszínpad – Kolozsvári Állami Magyar Színház

Máté Angi-Góli Kornélia-Mezei Kinga: CSIPKE

21 óra Hunyadi László Kamaraterem – Yorick Stúdió, Marosvásárhely

Székely Csaba: SZERETIK A BANÁNT, ELVTÁRSAK?

 

október 22. szerda         18 óra nagyszínpad – Szatmárnémeti Északi Színház, Harag György Társulat

Szophoklész: ANTIGONÉ

21 óra Hunyadi László Kamaraterem – Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár

Elżbieta Chowaniec: GARDÉNIA

 

október 23. csütörtök   18 óra nagyszínpad – Figura Stúdió Színház, Gyergyószentmiklós

Roland Schimmelpfennig: AZ ARAB ÉJSZAKA

21 óra Hunyadi László Kamaraterem – Aradi Kamaraszínház

Eric Bogosian: SEX, DRUGS, GODS & ROCK’N’ROLL

 

október 24. péntek        18 óra nagyszínpad – Állami Zsidó Színház, Bukarest

Iacob Gordin: ZSIDÓ LEAR KIRÁLY

21 óra Hunyadi László Kamaraterem – M Stúdió Mozgásszínház, Sepsiszentgyörgy

KAMPF

 

október 25. szombat     18 óra Hunyadi László Kamaraterem – Tamási Áron Színház, Sepsiszentgyörgy

Nyikolaj Vasziljevics Gogol: EGY ŐRÜLT NAPLÓJA

21 óra nagyszínpad- Temesvári Állami Német Színház

Urs Widmer: NEPÁL

 

október 26. vasárnap    16 óra nagyszínpad – Marosvásárhelyi Nemzeti Színház, Tompa Miklós Társulat

Radu Afrim: AZ ÖRDÖG PRÓBÁJA

20 óra Szakszervezetek Művelődési Háza – Szigligeti Színház, Nagyvárad

Molnár Ferenc: LILIOM

 

A fesztivál előadásaira október 7-től vásárolhatók jegyek, kizárólag elővételben. A korlátozott helyek miatt előfoglalásra nincs lehetőség.

 

 

Színházunk jegypénztára munkanapokon 10-13 valamint 17-19 óra között tart nyitva és előadások előtt egy órával.

Foglalásra lehetőség van a +40-266-314472 telefonszámon.
A foglalás előadás előtt félórával érvényét veszíti, ezért kérjük nézőinket, hogy a lefoglalt jegyeket legkésőbb kezdés előtt 30 perccel szíveskedjenek megvásárolni.
Felnőtteknek szánt előadásainkat hét éven aluli gyerekek nem látogathatják! Fenntartjuk a műsorváltoztatás jogát!